Szkoła od Nowa - Konferencja inspirująca (Białystok)

Nasza misja: Zmieniamy w Polsce kulturę edukacyjną, aby lepiej służyła dzieciom, nauczycielom i całemu społeczeństwu oraz odpowiadała na wyzwania XXI wieku.

Nasza misja: Zmieniamy w Polsce kulturę edukacyjną, aby lepiej służyła dzieciom, nauczycielom i całemu społeczeństwu oraz odpowiadała na wyzwania XXI wieku.

Odwołujemy się przede wszystkim do idei turkusowych organizacji wg teorii Frederica Laloux. 

Nasze działania kierujemy do wszystkich zainteresowanych nowoczesnym podejściem do uczenia się, opartym na wzajemnym szacunku i zrozumieniu potrzeb wszystkich członków wspólnoty szkolnej. Są wśród nas dyrektorzy, nauczyciele, wykładowcy akademiccy, działacze edukacyjni. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenia w obszarze edukacji. Zapewniamy wszechstronne wsparcie osobom, które chcą budować nową rzeczywistość edukacyjną.

Nowe technologie i internet stały się nieodłączną częścią współczesnego świata, a ich rozwój wyraźnie oddziałuje na społeczeństwo.
Dostęp do nich to pierwszy ważny krok w procesie cyfryzacji, ale ważna jest także bezpieczeństwo w sieci, edukacja, udział w kulturze, rozwój lokalny i wzmacnianie kompetencji niezbędnych do budowy społeczeństwa XXI wieku.

Naszą misją jest upowszechnianie wiedzy i prowadzenie projektów społecznych, dzięki którym nowe technologie staną się sprzymierzeńcem rozwoju społecznego. Im więcej z nas będzie ludźmi świadomymi, kreatywnymi i im więcej osób będzie czerpać z zasobów wiedzy, tym lepszy będzie nasz świat.

Fundacja Orange wyzwala energię i kreatywność ludzi, by wspólnie z nimi zmieniać świat na lepsze. Fundacja Orange łączy, uczy, inspiruje.

logo footer

kontakt

Fundacja EduTank Edison 

ul. Królewicza Jakuba 71

02-956 Warszawa


 

tel: +48 505 975 174

email: agnieszka.olszewska@edutank.org.pl

zajrzyj również