Strefa Rodzica

Fundacja EduTank powstała dzięki pasji i zaangażowaniu grupy ludzi, którzy przede wszystkim są kochającymi, wspierającymi i uważnymi rodzicami. To nasze dzieci, których w sumie mamy ośmioro, są naszą największą inspiracją i dają nam motywację do działania na rzecz innych dzieci. Szkoły, do których uczęszczają, są bardzo różne - zarówno państwowe, jak i prywatne. Dzieciaki uczyły się również w szkołach demokratycznych i były w edukacji domowej. Jednym słowem – jesteśmy rodzicami poszukującymi. Znamy różnorodne uczucia naszych dzieci związane ze szkołą - od fascynacji i miłości do ukochanej nauczycielki/nauczyciela, poprzez bolączki i frustracje  związane z nudą, brakiem chęci do nauki, odrabianiem lekcji do nocy i strachem przed oceną. Przeżywamy to razem z nimi.

Przyglądamy się naszym dzieciom z dużą uważnością, wspieramy w rozwoju z wielkim zaangażowaniem i tak jak wszyscy rodzice, pragniemy dla nich najlepszych, najbardziej dogodnych warunków do ich wszechstronnego rozwoju. Pragniemy dla nich, ale również dla wszystkich dzieci w całej Polsce, szkół na miarę XXI wieku. Szkół, które uwzględnią ich indywidualny potencjał, uszanują ich osobowość, pozwolą rozwinąć skrzydła i odnaleźć pasję, która da im poczucie szczęścia do końca życia.

Jeśli jesteś rodzicem, któremu bliskie są nasze ideały i nasze działania, zachęcamy Cię do KONTAKTU z nami. Będzie nam miło, jeśli:

- polubisz nasz funpage EduTank;

- zaoferujesz chęć współpracy z Fundacją EduTank;

- chcesz zostać ambasadorką/ambasadorem naszych idei;

- zgłosisz szkołę, w której pracujesz, bądź są w niej Twoje dzieci, a którą trzeba pokazać światu i się od niej uczyć;

- masz możliwość zorganizowania w swojej szkole/miejscowości TuTanka, czyli spotkania z nami, poświęconego zmianom w szkole;

- po prostu chcesz się podzielić z nami własną refleksją na temat edukacji;

- potrzebujesz wspracia w wychowawczo-edukacyjnych zmaganiach;

- nie wiesz, jak rozmawiać ze szkołą swojego dziecka, żeby się dogadać;

- nie wiesz, co dzieje się z Twoim dzieckiem, a w poradni wyznaczyli Ci wizytę za rok (już teraz zajrzyj na stronę www.eporadniadlarodzicow.pl);

- DoTankujesz nas - potrzebujemy paliwa, aby zrealizować wszystkie założone cele;

Czekamy na Was - piszcie, dzwońcie - jesteśmy dla Was i Waszych dzieci:)

Bez Was nasze działania nie mają szansy się udać!

Posłuchajcie co na temat współpracy szkoła-dom mówiła w TOK FM Magdalena Sulińska :)

 

 

logo footer

kontakt

Fundacja EduTank Edison 

ul. Królewicza Jakuba 71

02-956 Warszawa


 

tel: +48 505 975 174

email: agnieszka.olszewska@edutank.org.pl

zajrzyj również