Wizyta studyjna nauczycieli z Łomży w naszym EduLabie - Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej Mentis na Białołęce

A oto relacja uczestników wizyty studyjnej z pobytu w Mentisie:

9 lutego 2017 r. mieliśmy okazję i zaszczyt uczestniczyć (nauczyciele kursu doskonalącego „Nauczyciel języków obcych neurotrenerem procesów edukacyjnych” oraz pracownicy ODN) w wizycie studyjnej w Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej MENTIS w Warszawie.

Szkoła Podstawowa MENTIS z sercem inwestuje w naukę języków obcych, wykorzystuje nowoczesne technologie, ale przede wszystkim wspiera osobisty rozwój każdego ucznia w duchu tolerancji, poszanowania tradycji i kultury własnego narodu. Z sukcesem stosuje również aktywne metody pracy.

Podczas pobytu w szkole, Pani dyrektor Paulina Orbitowska-Fernandez zorganizowała nam możliwość obserwowania wszystkich lekcji języka obcego i nie tylko. Z nauczycielami uczącymi w tej szkole wymieniliśmy się doświadczeniami, wrażeniami i inspiracjami, które na pewno wzbogacą nasz warsztat pracy. Z zazdrością patrzyliśmy, jak na lekcjach i przerwach, uczniowie komunikują się ze sobą i nauczycielami w kliku językach jednocześnie.

Jesteśmy przekonani o nieocenionej wartości takich wyjazdów. Dziękujemy Pani dyrektor i nauczycielom z Polsko-Angielskiej Szkoły Podstawowej MENTIS w Warszawie za życzliwość, otwartość i przepyszny obiad.

logo footer

kontakt

Fundacja EduTank Edison 

ul. Królewicza Jakuba 71

02-956 Warszawa


 

tel: +48 505 975 174

email: agnieszka.olszewska@edutank.org.pl

zajrzyj również